Ostuinfo ja privaatsussätted

Hea Gurmansi-sõber, siit leiad vajaliku info meie e-poest tellimiseks!

OSTUINFO
E-poes ostlemiseks vali välja sobivad tooted, klõpsa nimetusel ning lisa toode ostukorvi.
Toote hind on lõplik ja märgitud koos käibemaksuga.
Soovitud tootekogust saad muuta osukorvis, kasutades nuppe + ja - , puruteesid on võimalik osta ka vähem kui üks kilo.
Tooted valitud, jätka tellimust, sisesta oma kontaktandmed ning vali transpordiviis.
Tulles ise kaubale järele meie lattu Tallinnas, Kadaka pst 49 a on transporditasu 0.- eurot ja kaubale saab järele tulla E, T ja N kl 9-16.
Valides Eesti-sisese transpordi kulleriga või Itella Smartposti automaadi, on transporditasu 3.60
Veendu, et tellimuses on soovitud tooted ning kinnita see.
Kui tellimus õnnestus, näed ekraanil sellekohast infot ning tellimus laekub kontaktandmetesse sisestatud e-posti aadressile. Tasu tellimuse alusel summa Gurmans Eesti OÜ arvelduskontole ning pärast raha laekumist paneme tellimuse teele.
Tellimuste laost välja saatmine kulleriga toimub esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval kuni kell 14.00, kui tellimuse eest on tasutud. Kaupade kohaletoimetamine vastavalt teisipäeval, kolmapäeval ja reedel. Kui valisite kulleri tarne, helistab kuller kliendile eelnevalt. Veendu, et keegi on sisestatud tarneaadressil kaupa vastu võtmas. Kauba võid alati tellida ka oma töökohale. Kui valisite tarne pakiautomaati, pannakse kaup teele peale kauba eest tasumist esimesel võimalusel.
PRETENSIOONIDE ESITAMINE
Juhul, kui Sa ei ole tarbijana tellitud tootega rahul, on Sul õigus esitada pretensioon Gurmans Eesti OÜ-le 2 aasta jooksul alates kauba kättesaamisest mis tahes vormis meiliaadressil info@gurmans.ee või telefonil 675 5490.
Kui Sa ei ole nõus meie pakutava lahendusega või leiad, et Sinu õigusi on rikutud, on Sul tarbijana õigus ostetud toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Selleks võid esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, milleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, info@tarbijakaitseamet.ee).
Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil
www.tarbijakaitseamet.ee
PRIVAATSUSSÄTTED
Gurmans Eesti OÜ kogub ja töötleb e-poe kasutajate kohta järgmisi kasutamisel saadud andmeid (edaspidi „Isikuandmed“): kliendi
eesnimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, tarneaadress, tasumisel kasutatud kontonumber.
Gurmans Eesti OÜ ei väljasta Isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a seaduses ettenähtud juhtudel. Gurmans Eesti OÜ kasutab kliendi Isikuandmeid üksnes privaatsussätetes märgitud eesmärkidel: tellimuse käsitlemiseks, teenuse osutamiseks või teenuse osutamise tagamiseks, teenuste ja lisateenuste pakkumiseks, kasutajatoe pakkumiseks ja tasu sissenõudmiseks. 
Isikuandmete turvalisuse eest vastutab Gurmans Eesti OÜ kui vastutav töötleja.

Ostukorv

Ostukorvis on
0
toodet
Ostuinfo ja privaatsussätted
Tee ja kohv

Kontakt

GURMANS EESTI OÜ
Kadaka puiestee 49 A
Tallinn 10913 Eesti
telefon: 675 54901
e-post: info@gurmans.ee

Andmed

KMKR: EE100710232
Registrikood: 10790115
IBAN: EE912200221017961940
kodulehe, e-poe tegemine