Ettevõttest

Gurmans Eesti OÜ on Gurman`s toodete ainuesindaja ja maaletooja Eestis.
Ettevõte loodi 2001. aastal ning Gurman´s teed jõudsid Eesti turul müügile 2002. aastal. Nii tekkis Eesti tarbijal võimalus arendada oma maitsemeelt ning proovida huvitavaid ja maitsvaid teesegusid, mida on mujal mailmas joodud juba aastasadu. Aeglaselt, kuid järjekindlalt on traditsiooniline Idamaade teekultuur populaarseks saanud ning üha rohkem inimesi otsib uusi elamusi ja kvaliteetset puruteed.
Gurman`s  kaubamärgi teed ostetakse kokku üle maailma asuvatest teeistandustest ning teesegud segatakse ja pakendatakse Saksamaal. Gurman`s teesegudele on lisatud ainult naturaalseid aroomaineid ja koostisosi, mis pärinevad erinevatest puuviljadest ning taimedest. Gurman`s teede tootjal on mitmeid teeistandusi tuntud teekasvatuspiirkondades, mis tagavad toodete kindla kvaliteedi ja tarnekindluse.
Meie sortimendis on pidevalt üle saja erineva Gurman`s teesordi. Eritellimusena aga on võimalik tellida tooteid kuni viiesaja erineva teenimetuse hulgast. Huviline leiab meie tootevalikust endale kindlasti meelepärase, sest lisaks puruteele pakume ka pakendatud teed, erinevaid kohvisid, suhkrut, mett, kohvikomme, kanne, tasse ja sõelu.
2013. aastal avasime Gurman`s tee- ja kohvipoe Ülemiste Keskuses, kust saab osta kõiki meie sortimendis olevaid tooteid.
Lisaks saab Gurman`s kaubamärgi puruteesid, kohvi ja pakendatud tooteid osta enamikest kauplustest, mitmetest tee- ja kohvipoodidest ning maitsta paljudes kohvikutes-restoranides üle Eesti. Meie tooteid aitavad edasi müüa ka kuumade jookidega tegelevad ettevõtted.
Gurman`s bränd on esindatud ka Lätis, Leedus, Valgevenes, Poolas, Soomes, Inglismaal, Iirimaal, Venemaal, Ukrainas, Moldaavias ja Rumeenias.
 

Kontakt

GURMANS EESTI OÜ
Kadaka puiestee 49 A
Tallinn 10913 Eesti
telefon: 675 5490
e-post: info@gurmans.ee

Andmed

KMKR: EE100710232
Registrikood: 10790115
IBAN: EE912200221017961940
kodulehe, e-poe tegemine