Ostuinfo

Hea Gurmansi-sõber!

E-poes ostlemiseks vali välja sobivad tooted, klõpsa nimetusel ning lisa toode ostukorvi.
Toote hind on lõplik ja märgitud koos käibemaksuga.
Soovitud tootekogust saad muuta osukorvis, kasutades nuppe + ja - , puruteesid on võimalik osta ka vähem kui üks kilo.
Tooted valitud, jätka tellimust, sisesta oma kontaktandmed ning vali transpordiviis. Tulles ise kaubale järele, on tasu 0.- eurot, kulleriga saates 3.- eurot.
Veendu, et tellimuses on soovitud tooted ning kinnita see.
Kui tellimus õnnestus, näed ekraanil sellekohast infot ning tellimus laekub kontaktandmetesse sisestatud e-posti aadressile. Tasu tellimuse alusel summa Gurmans Eesti OÜ arvelduskontole ning raha laekumise päevale järgneval tööpäeval paneme kauba teele. Kaupade kohaletoimetamine toimub teisipäeval, kolmapäeval ja reedel.
Klientide isikuandmeid kasutatakase vaid tellimuse käsitlemiseks ning ei väljastata kolmandatele isikutele, v.a seaduses ettenähtud juhtudel.
Juhul, kui Sa ei ole tarbijana tellitud tootega rahul, on Sul õigus esitada pretensioon Gurmans Eesti OÜ-le 2 aasta jooksul alates kauba kättesaamisest mis tahes vormis meiliaadressil info@gurmans.ee või telefonil 675 5490.
Kui Sa ei ole nõus meie pakutava lahendusega või leiad, et Sinu õigusi on rikutud, on Sul tarbijana õigus ostetud toote lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Selleks võid esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, milleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, info@tarbijakaitseamet.ee).
Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil
www.tarbijakaitseamet.ee

Ostukorv

Ostukorvis on
0
toodet
Tee ja kohv

Kontakt

GURMANS EESTI OÜ
Kadaka puiestee 49 A
Tallinn 10913 Eesti
telefon: 675 5490, faks: 675 5491
e-post: info@gurmans.ee

Andmed

KMKR: EE100710232
Registrikood: 10790115
IBAN: EE912200221017961940
kodulehe,e-poe tegemine